OpenAid (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: page
lt: puslapis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Project
lt: Projektas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: type
lt: tipas

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Height
lt: Aukštis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Source
lt: Šaltinis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: Image Gallery
lt: Galerija

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Menus
lt: Meniu

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: View All
lt: Peržiūrėti visas

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Manage Users
lt: Tvarkyti Vartotojus

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
lt: Pavadinimo tekstas naudojamas kaip pranešimas kai su pelės žymekliu užvedam ant paveikslėlio. Pridėdami tekstą pagerinsite konteksto supratimą ir prieinamumą,

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
lt: Alternatyvus tekstas naudojamas ekrano skaitytuvų, paieškos sistemų ir kai paveikslėlis negali būt užkrautas. Pridėdami tekstą pagerinsite prieinamumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.
