OpenAid (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: type
mg: karazana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Source
mg: Loharano

en: Highlighted
mg: Vaomarika
