OpenAid (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (69 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: page
pl: strona

en: Enabled
pl: Włączone

en: Resources
pl: Zasoby

en: Project
pl: Projekt

en: Project settings
pl: Ustawienia projektu

en: Overview
pl: Przegląd

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: View
pl: Widok

en: type
pl: typ

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Files
pl: Pliki

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Contact
pl: Kontakt

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Height
pl: Wysokość

en: navigation
pl: nawigacja

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Share
pl: Udostępnij

en: Source
pl: Źródło

en: Caption
pl: Podpis

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Website
pl: Strona WWW

en: Donate
pl: Darowizna

en: Image Gallery
pl: Galeria zdjęć

en: News
pl: Aktualności

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Menus
pl: Menu

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Person
pl: Osoba

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Attribution
pl: Autorstwo

en: About
pl: O stronie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Above Content
pl: Nad zawartością

en: View All
pl: Zobacz wszystko

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Terms of Use
pl: Regulamin

en: You do not have any administrative items.
pl: Żadne zadania administracyjne nie są dostępne.

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Staff
pl: Personel

en: Resource
pl: Zasób

en: @drupal installation complete
pl: Instalacja systemu @drupal dobiegła końca

en: Manage Users
pl: Zarządzaj użytkownikami

en: Congratulations, you installed @drupal!
pl: Gratulacje, system @drupal został zainstalowany!

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Map Settings
pl: Ustawienia mapy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Enable modules
pl: Włącz moduły

en: OpenAid Site
pl: Strona OpenAid

en: Finished Installation
pl: Zakończona instalacja

en: OpenAid Translate
pl: Tłumaczenie OpenAid
