OpenAid (7.x-2.3) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: type
am: ዓይነት

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Source
am: ምንጭ

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Translate
am: ተርጉም
