OpenAid (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: page
et: leht

en: Enabled
et: Lubatud

en: Resources
et: Ressursid

en: Project
et: Projekt

en: Project settings
et: Projekti seaded

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: View
et: Kuva

en: type
et: tüüp

en: Files
et: Failid

en: Contact
et: Kontakt

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Height
et: Kõrgus

en: navigation
et: navigatsioon

en: Navigation
et: Menüü

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Share
et: Jaga

en: Source
et: Allikas

en: Caption
et: Pealkiri

en: News
et: Uudised

en: Photo
et: Pilt

en: Menus
et: Menüüd

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Translate
et: Tõlge

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Resource
et: Ressurss

en: @drupal installation complete
et: Profiil @drupal on paigaldatud

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü
