OpenAid (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: page
gl: páxina

en: Enabled
gl: Activado

en: Resources
gl: Recursos

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: View
gl: Ver

en: type
gl: tipo

en: Utility
gl: Utilidade

en: Files
gl: Ficheiros

en: Contact
gl: Contacto

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Height
gl: Alto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Blog
gl: Blogue

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Source
gl: Orixe

en: Caption
gl: Lenda

en: Image Gallery
gl: Galería de imaxes

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: Menus
gl: Menús

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: Terms of Use
gl: Térmos de uso

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Main menu
gl: Menú principal

en: @drupal installation complete
gl: Instalación de @drupal completa

en: Congratulations, you installed @drupal!
gl: Parabéns, vostede instalou @drupal!

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Highlighted
gl: Resaltado
