OpenAid (7.x-2.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: About
br: Diwar-benn
