OpenAid (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: type
gu: પ્રકાર

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: @drupal installation complete
gu: @drupal નું સ્થાપન પૂર્ણ થયું
