OpenAid (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: page
is: síða

en: Enabled
is: Virkt

en: Resources
is: Auðlindir

en: Overview
is: Yfirlit

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: View
is: Skoða

en: Volunteers
is: Sjálfboðaliðar

en: type
is: gerð

en: Files
is: Skrár

en: Email Address
is: Netfang

en: Contact
is: Tengiliður

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Location
is: Staðsetning

en: Height
is: Hæð

en: Blog
is: Blogg

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Share
is: Deila

en: Website
is: Vefsíða

en: News
is: Fréttir

en: Photo
is: Mynd

en: Menus
is: Valmyndir

en: About
is: Um

en: Translate
is: Þýða

en: @drupal installation complete
is: Uppsetningaferli @drupal lokið
