OpenAid (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: View
km: មើល

en: type
km: ប្រភេទ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: You do not have any administrative items.
km: អ្នក​គ្មាន​ធាតុ​គ្រប់គ្រង​ណាមួយ​ទេ ។

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: @drupal installation complete
km: ការ​ដំឡើង @drupal បាន​បញ្ចប់

en: Congratulations, you installed @drupal!
km: សូម​អបអរសាទេរ អ្នក​បាន​ដំឡើង @drupal រួចហើយ !

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
