OpenAid (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: page
mn: хуудас

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: type
mn: төрөл

en: Files
mn: Файлууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Height
mn: Өндөр

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Blog
mn: Блог

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: @drupal installation complete
mn: @drupal суурилуулалт дууссан
