OpenAid (7.x-2.7) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: page
lv: lapa

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Resources
lv: Resursi

en: Project
lv: Projekts

en: Project settings
lv: Projekta iestatījumi

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: type
lv: veids

en: Files
lv: Faili

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Contact
lv: Kontakti

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Height
lv: Augstums

en: navigation
lv: navigācīja

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Blog
lv: Blogs

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Source
lv: Avots

en: Caption
lv: Paraksts

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Translate
lv: Tulkot

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Highlighted
lv: Izgaismots
