OpenAid (7.x-2.7) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: type
ne: प्रकार

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: Height
ne: उचाई

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Blog
ne: ब्लग

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Source
ne: स्रोत

en: Menus
ne: मेनु

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
