OpenAid (7.x-2.8) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone Number
ga: Fón

en: Donate
ga: Deonaigh

en: Terms of Use
ga: Tearmaí agus coiníollacha
