OpenAid (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: page
ca: pàgina

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Resources
ca: Recursos

en: Project
ca: Projecte

en: Overview
ca: Resum

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: type
ca: tipus

en: Utility
ca: Utilitat

en: Files
ca: Fitxers

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: Height
ca: Alçada

en: Navigation
ca: Navegació

en: Blog
ca: Bloc

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Share
ca: Comparteix

en: Source
ca: Font

en: Caption
ca: Subtítol

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Website
ca: Lloc web

en: Donate
ca: Fer donació

en: Image Gallery
ca: Galeria d'imatges

en: News
ca: Notícies

en: Photo
ca: Foto

en: Color settings
ca: Configuració de color

en: Menus
ca: Menús

en: Featured
ca: Distintiu

en: Person
ca: Persona

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Translate
ca: Tradueix

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Resource
ca: Recurs

en: @drupal installation complete
ca: Ha acabat la instal·lació del @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
ca: Felicitats, heu instal·lat el @drupal!

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Highlighted
ca: Destacat
