Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Summary
az: Xülasə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Menu
az: Menyu

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Parent item
az: Valideyn element

en: All
az: Hammısı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: blocked
az: bloklanıb

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Square
az: Kvadrat

en: Close
az: Bağlı

en: Full
az: Tam

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Log out
az: Çıxış

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Tabs
az: Tablar

en: Menus
az: Menyular

en: Form
az: Forma

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Space
az: Boşluq

en: About
az: Haqqında

en: Custom format
az: Fərdi format

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Show description
az: Təsviri göstərin

en: Relative date
az: Nisbi tarix

en: Show links
az: Linkləri göstər

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin
