Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (54 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Subscribe to group
bo: ཚོ་རུ་སྔོན་མངག་བྱེད་པ།

en: Unsubscribe from group
bo: ཚོ་ནས་སྔོན་མངག་བྱས་མེད།

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: All
bo: ཡོངས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: reply
bo: ལན་འདེབས

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Custom format
bo: རང་བཟོས་རྣམ་བཞག

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Provide a menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bo: ལྗིད་ཚད་ཆུང་བའི་འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་རྣམས་ཆེ་བའི་སྔོན་དུ་ཤར་རྒྱུ་ཡིན།

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
