Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Depth
bs: Dubina

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Picture
bs: Slika

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: All
bs: Sve

en: Normal
bs: Normalno

en: blocked
bs: blokiran

en: Members
bs: Članovi

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Users
bs: Korisnici

en: reply
bs: odgovori

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Today
bs: Danas

en: Log out
bs: Odjavi se

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija
