Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (81 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Content
ca: Contingut

en: Private
ca: Privat

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Subscribe to group
ca: Subscriu-te al grup

en: Unsubscribe from group
ca: Dona't de baixa del grup

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Summary
ca: Resum

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Section
ca: Secció

en: Menu
ca: Menú

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Parent item
ca: Element pare

en: All
ca: Tot

en: Footer
ca: Peu

en: Filter
ca: Filtra

en: blocked
ca: bloquejat

en: Members
ca: Membres

en: group
ca: grup

en: Navigation
ca: Navegació

en: Users
ca: Usuaris

en: Square
ca: Quadrat

en: Close
ca: Tanca

en: reply
ca: respon

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Logout
ca: Sortir

en: Full
ca: Complet

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Log out
ca: Surt

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: User Profile
ca: Perfil d'usuari

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: unpublish
ca: retira

en: publish
ca: publica

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Menus
ca: Menús

en: Form
ca: Formulari

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Space
ca: Espai

en: Not Published
ca: No publicat

en: About
ca: Detalls

en: Custom format
ca: Format personalitzat

en: Admin
ca: Administrador

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Config
ca: Configuració

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Show description
ca: Mostra la descripció

en: Relative date
ca: Data relativa

en: Show links
ca: Mostra els enllaços

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ca: Els enllaços de menú amb un pes inferior es mostren abans que els enllaços amb un pes superior.

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en: You are the group manager
ca: No ets l'administrador del grup

en: Half
ca: Mig

en: Group membership
ca: Membres del grup

en:  new
ca:  nou

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Custom Text
ca: Text personalitzat
