Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subscribe to group
gu: આ જૂથમાં જોડાવો

en: Unsubscribe from group
gu: આ જૂથમાંથી નીકળો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Posted by
gu: દ્વારા ઉમેરાયેલ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: blocked
gu: અવરોધિત

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Close
gu: બંધ

en: reply
gu: જવાબ આપો

en: Today
gu: આજે

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: About
gu: વિશે

en: Show links
gu: કડીઓ બતાવો
