Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring

en: blocked
jv: diblokir

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Users
jv: Panganggo

en: reply
jv: mbalesi

en: Logout
jv: Metu

en: Today
jv: Dinā iki

en: Log out
jv: Metu log

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Menus
jv: Menu

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Space
jv: Spasi

en: About
jv: Ngenani

en: Custom format
jv: Format kostum

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
jv: Pranala menu sing boboté luwih cilik ditampilaké sakdurungé pranala sing boboté luwih gedhé.

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
