Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Content
mn: Агуулга

en: Private
mn: Хувийн

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Menu
mn: Цэс

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: All
mn: Бүгд

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: reply
mn: хариулах

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Dashboard
mn: Самбар
