Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Content
mr: साहित्य

en: Private
mr: खाजगी

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी

en: Normal
mr: साधारण

en: group
mr: समुह

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Close
mr: बंद

en: reply
mr: प्रतिसाद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Menus
mr: मेनूज

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
