Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Private
ne: निजि

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: All
ne: सबै

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Today
ne: आज

en: Log out
ne: लगआउट

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा

en: Select Layout
ne: लेआउट चयन गर्नुहोस्

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Show links
ne: लिंक देखाउनुहोस
