Open Atrium (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Image size
sr: Величина слике

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Log out
sr: Одјави се

en: Show links
sr: Прикажи линкове
