Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (38 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Content
af: Inhoud

en: Private
af: Privaat

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Subscribe to group
af: Teken in op groep

en: Unsubscribe from group
af: Beëindig intekening op groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: All
af: Alle

en: Footer
af: Onderskrif

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: blocked
af: geblokkeer

en: Navigation
af: Navigasie

en: Users
af: Gebruikers

en: reply
af: beantwoord

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Log out
af: Teken uit

en: Removed
af: Verwyder
