Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Summary
ast: Resume

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Menu
ast: Menú

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: All
ast: Too

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: blocked
ast: torgáu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Users
ast: Usuarios

en: Close
ast: Zarrar

en: reply
ast: retrucar

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
