Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Summary
bg: Обзор

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Menu
bg: Меню

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: All
bg: Всички

en: Added
bg: Добавено

en: Footer
bg: Под черта

en: Filter
bg: Филтър

en: blocked
bg: блокиран

en: Navigation
bg: Навигация

en: Users
bg: Потребители

en: reply
bg: отговор

en: Notifications
bg: Известия

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Log out
bg: Излез

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Removed
bg: Премахнато

en: Menus
bg: Менюта

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Custom format
bg: Потребителски формат

en: Dashboard
bg: Табло

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bg: Линковете от менюто с по-малко тегло се показват преди тези с по-голямо тегло.

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
