Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (40 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Menu
cy: Dewislen

en: Picture
cy: Darlun

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Parent item
cy: Eitem rhiant

en: All
cy: I gyd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Normal
cy: Cyffredin

en: blocked
cy: wedi ei flocio

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Close
cy: Yn agos

en: reply
cy: ateb

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Today
cy: Heddiw

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen

en: Custom format
cy: Addasu fformat

en: Admin
cy: Gweinydd
