Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (26 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Picture
dz: པར།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
