Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (37 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Menu
eo: Menuo

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: All
eo: Ĉiuj

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: blocked
eo: forbarita

en: Navigation
eo: Navigado

en: Users
eo: Uzantoj

en: reply
eo: respondu

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Full
eo: Kompleta

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: Custom format
eo: Propra formato

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
