Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (73 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Content
et: Sisu

en: Private
et: Privaatne

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Section
et: Sektsioon

en: Menu
et: Menüü

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Parent item
et: Vanemelement

en: All
et: Kõik

en: Footer
et: Jalus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Normal
et: Tavaline

en: blocked
et: blokeeritud

en: Members
et: Liikmed

en: Navigation
et: Menüü

en: Users
et: Kasutajad

en: Square
et: Ruut

en: Close
et: Sulge

en: reply
et: vasta

en: Notifications
et: Teated

en: Logout
et: Logi välja

en: Full
et: Täielik

en: Attachments
et: Manused

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Log out
et: Logi välja

en: Teams
et: Meeskonnad

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User Profile
et: Kasutaja profiil

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Tabs
et: Sakid

en: Menus
et: Menüüd

en: Form
et: Vorm

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Space
et: Ruum

en: About
et: Programmist

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: Admin
et: Administraator

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Show description
et: Näita kirjeldust

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Show links
et: Näita linke

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
et: Väiksema kaaluga menüülinke näidatakse suurema kaaluga linkidest eespool.

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Quarter
et: Kvartal

en: You are the group manager
et: Sina oled grupi haldur

en:  new
et:  uus

en: Entity Reference
et: Olemi viide
