Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Content
kk: Контент

en: Private
kk: Жеке

en: Groups
kk: Группалар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Menu
kk: Мәзір

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: All
kk: Барлық

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: blocked
kk: бұғатталған

en: Navigation
kk: Навигация

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: reply
kk: жауап беру

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Log out
kk: Шығу

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі
