Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (51 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Subscribe to group
kn: ಪಂಗಡಕ್ಕೆ ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe from group
kn: ಪಂಗಡದಿಂದ ಚಂದಾದಾರೈಕೆಯನ್ನು ಹಿಂತೆಗೆಯು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: reply
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯಿಸಿ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Removed
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕಲಾಗಿದೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Custom format
kn: ಕಸ್ಟಮ್ ನಮೂನೆ
