Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (44 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Private
ku: تایبەت

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Summary
ku: کورتە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: All
ku: هەموو

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: blocked
ku: بلۆککراوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Space
ku: بۆشایی

en: About
ku: دەربارە

en: Custom format
ku: فۆرماتی ڕاسپێراوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Provide a menu link
ku: دابینکردنی بەستەرێکی پێڕست

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ku: ئەو بەستەرانەی پێڕست کە سەنگێکی بچووکییان هەیە، پێش ئەو بەستەرانە پیشان دەدرێن کە سنگێکی گەورەترییان هەیە.
