Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Content
lv: Saturs

en: Private
lv: Privāts

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Subscribe to group
lv: Pierakstīties grupai

en: Unsubscribe from group
lv: Atrakstīties no grupas

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: All
lv: Visi

en: Added
lv: Pievienots

en: Footer
lv: Kājene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Normal
lv: Normāls

en: blocked
lv: bloķēts

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Users
lv: Lietotāji

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Close
lv: Aizvērt

en: reply
lv: atbildēt

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Logout
lv: Iziet

en: Full
lv: Pilns

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Log out
lv: Iziet

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Form
lv: Forma

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Space
lv: Atstarpe

en: About
lv: Par

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lv: Izvēlnes elementi ar mazāku svaru tiks rādīti pirms elementiem ar lielāku svaru.

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
