Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација

en: Users
mk: Корисници

en: Log out
mk: Одјави ме

en: Menus
mk: Менија
