Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: reply
pa: ਜਵਾਬ ਦਿਓ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
