Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Subscribe to group
sl: Naročite se na skupino

en: Unsubscribe from group
sl: Odjavite se iz skupine

en: Description
sl: Opis

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Summary
sl: Povzetek

en: Menu
sl: Meni

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Parent item
sl: Starševski element

en: All
sl: Vsi

en: Footer
sl: Noga

en: blocked
sl: blokiran

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Users
sl: Uporabniki

en: Close
sl: Zapri

en: reply
sl: odgovori

en: Logout
sl: Odjava

en: Attachments
sl: Priponke

en: Today
sl: Danes

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Menus
sl: Meniji

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: About
sl: O modulu

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
