Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Menu
sq: Menuja

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: All
sq: Të gjitha

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: blocked
sq: bllokuar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Users
sq: Përdorues

en: reply
sq: përgjigju

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Log out
sq: Dalja

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Menus
sq: Menutë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: About
sq: Informacione

en: Custom format
sq: Format i personalizuar
