Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: Content
ur: متن

en: Private
ur: نجی

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Depth
ur: گہرائی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Help
ur: مدد

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Menu
ur: مینیو

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم

en: Filter
ur: فلٹر

en: Normal
ur: عمومی

en: Navigation
ur: نیویگیشن
