Open Atrium (7.x-2.0-alpha3) - en to am translation catalogue (28 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Footer
am: ግርጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: blocked
am: የታገደ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Close
am: ዝጋ

en: Log out
am: ውጣ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት

en: Show links
am: ማገናኛዎቹን አሳይ
