Open Atrium (7.x-2.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre
