Open Atrium (7.x-2.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (126 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Image size
hu: Képméret

en: Content
hu: Tartalom

en: Private
hu: Rejtett

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Subscribe to group
hu: Feliratkozás a csoportba

en: Unsubscribe from group
hu: Leiratkozás a csoportból

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Depth
hu: Mélység

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Summary
hu: Összegzés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Section
hu: Szakasz

en: Menu
hu: Menü

en: Posted by
hu: Beküldte:

en: Picture
hu: Kép

en:  in
hu:  benne

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: All
hu: Mind

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Footer
hu: Lábléc

en: Filter
hu: Szűrő

en: Normal
hu: Általános

en: blocked
hu: zárolt

en:  on
hu:  –

en: Members
hu: Tagok

en: group
hu: csoport

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Users
hu: Felhasználók

en: Square
hu: Négyzet

en: Close
hu: Bezár

en: reply
hu: válasz

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Full
hu: Teljes

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: Toolbar settings
hu: Eszközsor beállítások

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Team
hu: Csapat

en: Teams
hu: Csapatok

en: User name
hu: Felhasználónév

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Alt Text
hu: Helyettesítő szöveg

en: unpublish
hu: elrejtés

en: publish
hu: közzététel

en: Removed
hu: Eltávolított

en: Tabs
hu: Fülek

en: Menus
hu: Menük

en: Form
hu: Űrlap

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Space
hu: Szóköz

en: Not Published
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: Group home
hu: Csoport kezdőlap

en: approved
hu: elfogadott

en: Custom format
hu: Egyéni formátum

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Config
hu: Beállítás

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Custom formats
hu: Egyéni formátumok

en: Relative date
hu: Relatív dátum

en: Show links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: Add member
hu: Tag hozzáadása

en: Relative Date
hu: Relatív dátum

en: Provide a menu link
hu: Menüpontot hoz létre

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hu: A kisebb súlyú menüpontok a nehezebb hivatkozások előtt jelennek meg.

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.

en: Quarter
hu: Negyed

en: Group roles and permissions
hu: Csoportok szerepkörei és jogosultságai

en: Group visibility
hu: Csoport láthatósága

en: You are the group manager
hu: Te vagy a csoport kezelője

en: Half
hu: Fele

en: Group membership
hu: Csoporttagság

en:  new
hu:  új

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: @entity entity referenced from !field_name
hu: @entity entitás !field_name mezőből hivatkozva

en: Custom Text
hu: Egyéni szöveg

en: Notify - Email subject
hu: Értesítés &ndash; E-mail tárgya

en: Notify - Email body
hu: Értesítés &ndash; E-mail törzse

en: Primary Image
hu: Elsődleges kép

en: Remove member
hu: Tag eltávolítása

en: Open Atrium Admin
hu: Open Atrium Adminisztráció

en: Open Atrium Config
hu: Open Atrium beállítás

en: Open Atrium Settings
hu: Open Atrium beállítások

en: Hide teams
hu: Csoportok elrejtése

en: Last updated date (child/parent)
hu: Utolsó frissítés dátuma (gyerek/szülő)

en: Child updated date, or parent updated date
hu: Gyerek vagy szülő frissítés dátuma

en: Content '@title' removed.
hu: „@title” tartalom eltávolítva.

en: Content '@title' published.
hu: „@title” tartalom közzétéve.

en: New Reply
hu: Új válasz

en: Submit Reply
hu: Válasz küldése

en: replies
hu: válaszok

en:  updated
hu:  frissítve

en:  Last update:
hu:  Utolsó frissítés:

en: Open Atrium Favorites
hu: Open Atrium kedvencek

en: Open Atrium Home
hu: Open Atrium kezdőlap

en: Default Home Page
hu: Alapértelmezett kezdőlap

en: Open Atrium Layouts
hu: Open Atrium elrendezések

en: OA Email
hu: OA E-mail

en: Open Atrium News
hu: Open Atrium Hírek

en: News layout for Open Atrium
hu: Hírek oldalelrendezése Open Atrium-hoz

en: Categories:
hu: Kategóriák:

en: Show Details
hu: Részletek megjelenítése

en: OG menu
hu: OG menü
