Open Atrium (7.x-2.0-alpha3) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Menu
my: မီနူး

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Today
my: ယနေ့

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en:  new
my:  အသစ်
