Open Atrium (7.x-2.0-alpha3) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Summary
os: Иумиагæй
