Open Atrium (7.x-2.0-alpha4) - en to he translation catalogue (79 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Content
he: תוכן

en: Private
he: פרטי

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Summary
he: תקציר

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Menu
he: תפריט

en: Posted by
he: פורסם ע"י

en: Picture
he: תמונה

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Added
he: התווסף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Filter
he: סינון

en: Normal
he: נורמלי

en: blocked
he: חסום

en: Members
he: חברים

en: group
he: קבוצה

en: Navigation
he: ניווט

en: Users
he: חברי האתר

en: Square
he: רבוע

en: Close
he: סגירה

en: reply
he: תשובה

en: Notifications
he: הודעות

en: Logout
he: יציאה

en: Full
he: מלא

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Buttons
he: כפתורים

en: Log out
he: יציאה

en: Style
he: סגנון

en: User name
he: שם משתמש

en: Removed
he: הוסר

en: Tabs
he: לשוניות

en: Form
he: טופס

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: <None>
he: <ללא>

en: Space
he: רווח

en: About
he: אודות

en: approved
he: מאושר

en: Custom format
he: תבנית מותאמת

en: Sessions
he: מושבים

en: Admin
he: מנהל

en: Spaces
he: מרחבים

en: Parent ID
he: מזהה אב

en: Config
he: קונפיג

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Show description
he: הצגת תיאור

en: Custom formats
he: תבניות מותאמות אישית

en: Relative date
he: תאריך יחסי

en: Show links
he: הצג קישורים

en: Add member
he: הוספת משתתפים

en: Request group membership
he: בקשה לחברות בקבוצה

en:  new
he:  חדש

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Submit Reply
he: שלח תגובה

en: replies
he: תגובות

en:  updated
he:  עודכן

en:  Last update:
he:  עדכון אחרון:

en: All spaces
he: כל המרחבים

en: Show Details
he: הצג פרטים

en: Notification Details
he: פרטי ההודעה
