Open Atrium (7.x-2.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: blocked
hy: արգելափակված

en: Today
hy: Այսօր

en: Log out
hy: Ելք

en: Space
hy: Տարածություն

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները
