Open Atrium (7.x-2.0-alpha4) - en to is translation catalogue (41 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Content
is: Innihald

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Description
is: Lýsing

en: Public
is: Almenn

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Summary
is: Samantekt

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Menu
is: Valmynd

en: Picture
is: Mynd

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Footer
is: Fótur

en: Filter
is: Sía

en: Members
is: Meðlimir

en: Users
is: Notendur

en: Close
is: Loka

en: reply
is: svara

en: Logout
is: Útskrá

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær

en: Log out
is: Útskrá

en: Style
is: Stíll

en: unpublish
is: Afbirta

en: publish
is: Birta

en: Tabs
is: Flipar

en: Edit profile
is: Breyta prófíl

en: About
is: Um
