Open Atrium (7.x-2.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
